Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat noktalarınız nereler?

Sadece İstanbul içi teslimatımız mevcut. Adalara teslimatımız şu an için mevcut değildir. 

Bitkilerin teslimatı nasıl yapılmaktadır?

Bitkilerimizi herhangi bir zarar görmemesi adına özel kuryelerimiz ile adresinize teslimatını sağlıyoruz. 

Teslimat süresi kaç gündür?

Sipariş teslimat süremiz iki iş günüdür. Siparişleriniz gün içerisinde saat 18:00’a kadar adresinize teslim edilir. Tercih ettiğiniz özel bir teslimat saati varsa info@greeneryistanbul.com e-posta adresimize e-posta atmanızı rica ediyoruz. 

Teslimat ücretiniz ne kadar?

Bitkilerimizi herhangi bir zarar görmemesi adına özel araçlarımız ile adresinize teslimatını sağlıyoruz. ​Bu nedenle sipariş teslimat ücretimiz bulunmaktadır. Teslimat ücretimiz 30 TL'dir.

Ürün değişim ve iadesi var mıdır?

Saksılı bitkileri kişiye özel olarak hazırladığımız için iade veya değişimi yoktur. 

Hediye gönderirken not eklenebiliyor mu?

Ödeme sayfasında karşınıza çıkan not ekle bölümüne iletmek istediğiniz notunuzu yazmanız gerekmektedir. Eğer not yazmayı unutursanız  info@greeneryistanbul.com e-posta adresimizden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Gönderilecek olan bitki görmekte olduğunuz fotoğraftakinden farklı olabilir ibaresi ne demek?

Her bitkinin görüntüsü birbirinden farklı olduğu için türü aynı olsa dahi size gelen bitki fotoğraftakinden farklı görünebilir. Siparişi verirken gördüğünüz fotoğraftaki görsel stoklarımızdaki aynı türdeki bitkilerden sadece birine aittir. Dolayısıyla size gelen bitki ile minör farklılıklar gösterebilir ancak sizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. 

Bitki bakımı hizmetiniz var mı?

Evet, belirli periyotlarla ihtiyacınıza bağlı olarak bitki bakım hizmeti veriyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bize info@greeneryistanbul.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

İç mekan bitkilendirme hizmeti veriyor musunuz?

Ofis, ev, restoran gibi pek çok farklı iç mekan bikilendirmesi konusunda bizden destek alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz mekanları önceden ziyaret edip uygun teklifi hazırlıyoruz. Detaylı bilgi için bizimle info@greeneryistanbul.com e-posta adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.